Z powodów technicznych w naszym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Pliki te nie zawierają żadnych danych które były by przez nas gromadzone i przetwarzane w jakimkolwiek celu.
Jeśli nie godzisz się na akceptację plików cookies - możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

O firmie
Historia firmy
Władze spółki
Certyfikaty
Dane spółki
Lokalizacja
Kontakt
Oferta handlowa
Ogłoszenia
Dział Handlu
 
 
fax: +48 77 45 61 139
Dyrektor Handlowy
 
 
Mirosław Barczak
+48 694 424 266
m.barczak@alchemiasa.pl
Handel Krajowy
 
 
Teresa Rzepczyk
+48 665 360 772
t.rzepczyk@alchemiasa.pl
 
Janusz Szampera
+48 609 605 699
j.szampera@alchemiasa.pl
Handel Zagraniczny
Foreign trade     Außenhandel
 
Sylwia Prochota
+48 883 301 610
s.prochota@alchemiasa.pl
 
Katarzyna Jarawka
+48 883 301 611
k.jarawka@alchemiasa.pl
 
Ewelina Kurek
+48 883 301 609
e.kurek@alchemiasa.pl
 
Piotr Wrzosek
+48 665 351 421
p.wrzosek@alchemiasa.pl